उदयपुरका महत्वपूर्ण फोन नम्बरहरु

सरकारी कार्यालयहरु
जिल्ला प्रशासन कार्यलय ४२०१३१
नेपाल पत्रकार महासंंघ ४२०३२०
जिल्ला प्रहरी     १००/४२०१९९/४२०२१५
गाईघाट नगर प्रहरी ४२०२१४
ट्राफिक प्रहरी ४२०३९९
१८ नं. वाहिनी ४२०५६७
भवानी दलगण बोक्से  ४२०५७५
प्रहरी चौकी, गाईघाट ४२०२१४
जिल्ला अस्पताल ४२०१८७
करदाता सेवा कार्यालय,गाईघाट ४२१५४१
एम्बुलेन्स, गाईघाट ४२०२००
दमकल सेवा ४२०२८०
त्रियुगा जनता वहुमुखी क्याम्पस ४२०३०४
जिल्ला विकास समिति  ४२०२४९/४२०२६०
त्रियुगा नगरपालिका ४२०१०८
दुर संचार कार्यालय ४२०४४४
जिल्ला शिक्षा कार्यालय    ४२०१०५
जिल्ला कृषि विकास कार्यालय    ४२०१३०
जिल्ला सहकारी कार्यालय ४२०१४१
बिद्युत प्राधिकरण    ४२०२०३
जिल्ला  वन कार्यालय ४२०१३४
जिल्ला अदालत ४२०१९४
सरकारी वकिल कार्यालय ४२०१३८
जिल्ला निर्वाचन कार्यालय ४२०२६२
मालपोत कार्यालय ४२०२०१
जिल्ला  खानेपानी ४२०११०
महिला विकास कार्याल ४२०३६७
उदयपुर सिमेन्ट उद्योग ४२०२८०
नेपाल बैंक लि. ४२०३७८
रा.बा.वैंक, गाईघाट ४२०१५५
नेपाल टेलिकम, कटारी ४५०००१
त्रिवेणीपोष्ट साप्ताहिक ९८४२९६४९०५
पूर्णपुष्टि साप्ताहिक ४२०७३०माझखर्क साप्ताहिक ४२०३९४पूर्वनेपाल साप्ताहिक ९८४२८२८०८४पहिचान द्धैमासिक—९८४२९८२०१२नयाँ सहयात्री ४२०५१६नागरिक आव्हान ६९०६०० उदयपुर दर्शन    ९८४२८२५७३२अमूर्त एफएम ४२०३०५त्रियुगा एफ एम ४२०७६७उदयपुर एफएम ९७५३००३२६७लक्ष्मी छापाखाना  ४२०८०७, ४२०८६२गंगा अफसेट—९७४३००९८४९सिद्धिविनायक नेटवक ४२०१४०मुलुकी दैनिकी ०३५४२१४८८बरुवा टाईम्स दैनिकी ०३५४३११९०पार्टीहरु–संघीय समाजवादी पर्टी नेपाल उदयपुर –०३५४२१५५३नेकपा एमाले ४२०२०८नेकपा माओवादी—४२०७४७नेपाली काँग्रेस ४२००४२राष्ट्रिय जनमोर्चा उदयपुर—०३५४२१५७५संघ÷संस्थाहरु–हिम शिखर बहुउद्धेसिय सहकारी संस्था गाईघाट–०३५४२०८६६हिमाली यातायात व्य. संघ     ४२०२४०नेपाल वार एशोसियसन —४२०४८८महिला पुनस्र्थापना केन्द्र  ०३३ ६९०१२९नेस्पेक, उदयपुर ४२००७९अपाङ्ग विकास संघ ६९०२५९चेलीवेटी क्लब ४२०७६६हुरेन्डेक —४२००४८सीएलआरसी ४२०४८३कमर्सियल एग्रिकल्चर एलायन्स् ४२०७८४नवप्रभात समाजसेवी परिवार   ४२०३२२दलित महिला संघ ६९०२८२दलित नेटवर्क            ०३५–४२०८१२मूलधार महिला सेवा केन्द्र ६२०५९२पञ्चावती ग्रामीण विकास केन्द्र ४२०५५०गैसस महासंघ उदयपुर    ९८४२८२८१५०रेडक्रस ४२०२००इलाका बाल विकास ४२०२१२संगम पुस्तकालय ४२०७४४सुपर काइनेटिक कुरियर्स  ४२०४७९त्रियुगा उमावि गाईघाट ४२०१०६बेल्टार पिसिओ ४२१३११रामपुर पिसिओ  ४२९१६६भुट्टार पिसिओ  ४२११०१बलम्ता पिसिओ   ४२९१३५हडिया पिसिओ   ४२००९९जोगिदह पिसिओ  ४२०७०७मेडिकल–मधुमेडिको ४२०३३३शिवशक्ति मेडिकल  ४२०११५मेरी स्टोप्स् गाईघाट ४२०७९१राष्ट्रिय जनमोर्चा ०३५–४२१५७५

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0