बिषहारा डेन्टल गाईघाटद्धारा खेलाडीहरुलाई २५ प्रतिशत छुटमा दन्त उपचार

पूर्णपुष्टि, ११ मंसिर ।
कतिपय ब्यवसायहरु नाफामुखी नभई सेवामुखी हुन आवश्यक छ । आफ्नो सँगै अरुको पनि होस भन्ने चाहानाले व्यवसाय संञ्चालन भएमा त्यो नाफामुखी, सेवामुखी र समाजमुखी सबै हुनेछ । यसै सन्दर्भलाई आत्मासम्मान गर्दै गाईघाटका एक डेन्टलले खेलाडीहरुलाई २५ प्रतिशत छुटमा खेडालडीहरुको दन्त उपचार गर्ने प्रतिबद्धता जनाएको छ ।

गाईघाट बोक्से जाने बाटो त्रियुगा चस्मा घर नजिक रहेको बिषहारा डेन्टल क्लिनकका संञ्चालक डा. नारायण चौधरीले उदयपुर मलिथम फुटवल क्लवका खेलाडीहरुलाई उक्त सेवामुखी सहयोग गर्ने घोषणा गरेका हुन् । गाईघाटकै सबैभन्दा बढी प्राविधिक सेवा र जनशक्ति भएको उक्त क्लिनिकमा एमडिएस तहको डाक्टरहरु रहेका छन् । डा. चौधरी नेपाल सरकारको स्कलरसिपमा अध्यान सकेर उक्त क्लिनक संञ्चालनमा ल्याएको छ । चौधरी जिल्ला उदयपुर हस्पिटलमा समेत सेवारत छन् । उनि आरसीटी स्पेशालीटी हुन् । चौधरीले अन्य क्षेत्रमा पनि सहयोग पुराएको छ ।

उनले बिभिन्न विद्यालयहरुमा निशुल्क दन्त सिविरहरु पनि संञ्चालन गर्दै आएको छ भने भुकम्प पिडितलाई पनि आर्थिक सहयोग गरेका छन् । यो सँगै राष्ट्रका गहनाको रुपमा रहेका खेलाडीहरुलाई पनि चौधरीले उपचार गर्ने भएको हो । लक्ष्मिपुर पतारी गाउपालिका महेशपुर पतारी सिरहा द्वारा संचालित प्रथम अध्यक्ष कप फुटबल प्रतियोगिताको सेमि फाइनल खेलमा सहभागी भएका मलिथम फुटबल क्लबका खेलाडीहरुलाई बिषेश प्राथामिकता दिईएको छ । डेन्टलले उक्त खेलाडीहरुलाई खाजाको समेत ब्यवस्था गरेका थिए । मलिथम बाहेक अन्य खेलाडीहरुलाई पनि उपचारमा सहभागी गराईने छ ।

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPurnapusti420730%2Fvideos%2F696696468481468%2F&show_text=false&width=560&t=0″ width=”560″ height=”314″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0